Davčni svetovalci z licenco




 

 

Izpis iz registra
Aktivni davčni svetovalci z licenco

ŠT.

IME IN PRIIMEK

ŠTEVILKA

DATUM

ZAPOSLITEV

E-POŠTA

01.

Elizabeta
Ambrožič


DIZI 0022


12.01.2012

RAČUNOVODSTVO, ELIZABETA AMBROŽIČ s.p.
Einspielerjeva ulica 5A
1000 Ljubljana


elizabeta.ambrozic@gmail.com
 

02.

Anita
Avbar Salopek

DIZI 0003

16.12.2011

ANITA AVBAR SALOPEK s.p.
Ulica talcev 41
8351 Straža

anita.avbar.salopek@siol.net

03.

Vesna
Bartolj Maver

DIZI 0016

12.01.2012

RAČUNOVODSKO DAVČNI RAJ d.o.o.
Frana Albrehta ul. 4
1241 Kamnik



vesna.bartolj@rdraj.si

 

04.

Tatjana
Bovhan Bevk



DIZI 0031

 



12.01.2012

 

GRS d.o.o.
Trg svobode 20
1420 Trbovlje

tatjana.bovhan.bevk@grs.si

05.


Zdenka
Bole

DIZI 004427.01.2012

BOREX d.o.o.
Snežatno 11
5211 Kojsko

borexdoo@siol.net
06.
Damjan
Borštar
DIZI 005108.01.2013STATERO d.o.o.
Rimska cesta 8a
8210 Trebnje
damjan@mojracunovodja.si
07.
Dr. Helena
Devetak

DIZI 006509.04.2015
ODVETNIŠKA PISARNA DEVETAK IN PARTNERJI d.o.o.
Prvomajska ulica 23
5000 Nova Gorica
info@devetak.si
08.

Jugoslav
Dukić

DIZI 004606.02.2012

Polje, Cesta XX/18
1260 Ljubljana

jugoslav.dukic@gmail.com
 9.Sonja
Fon
Sekolec
DIZI 006008.01.2013SOFIR S.F.S. d.o.o.
Ulica Dr. Jagodiča 7
2310 Slovenska Bistrica
sofir.fon@siol.net

 

10.

 

Ema
Gorišek, mag.
 

DIZI 0028

12.01.2012

AMULET d.o.o.

Ulica kneza Koclja 36

2000 Maribor


amulet.doo@gmail.com

 


11.


Elizabeta
Ilić

DIZI 0025


12.01.2012

AUDIT & CO d.o.o.
Lendavska ulica 18
9000 Murska Sobota

elica.ilic@audit.si

12.

Andreja
Jakopič
Krančan

DIZI 005708.01.2013SVET DAVKOV ARK d.o.o.
Žice 87a
3215 Loče
andreja.jakopic@ceeref.com
13.Bernarda
Jermaniš
DIZI 007109.04.2015FIDELIUS d.o.o.
Srgaši 19a
6274 Šmarje
info@racunovodski-servis-fidelius.si


14.


Mag. Tanja
Kaltnekar


DIZI 001712.01.2012

SIMIČ & PARTNERJI d.o.o.
Parmova 53
1000 Ljubljana


tanja.kaltnekar@simic-partnerji.si
15.Tina
Koprivšek
DIZI 002312.01.2012FRIK, Tina Koprivšek s.p.
Videm 97
1312 Vedeom Dobrepolje
tina.koprivsek@gmail.com

16.

Mag. Danica
Kos

DIZI 0007

16.12.2011

AUDIT IN d.o.o.
Linhartova cesta 68
1000 Ljubljana



danica.kos@audit.si
  in info@audit.si

 

17.Maria
Kostelec
DIZI 008615.01.2016RAČUNOVODSKI SERVIS ZEUS d.o.o.
Pod Hribom 55
1000 Ljubljana
info@rs-zeus.si
18.
Mitja
Kosterov


DIZI 007209.04.2015LERMANI d.o.o.
Blatnica 16
1236 Trzin
mitja@lermani.si
19.Mira
Kotnik
DIZI 007815.01.2016KONTESA d.o.o.
Kidričeva ulica 3a,
2380 Slovenj Gradec
mira@kontesa.si
20.
Milena
Krošelj, mag.
 
DIZI 005007.01.2013

KIN.SI d.o.o.
NHM 17
8290 Sevnica

milena@kin.si
21.
Ana
Krošlin

DIZI 0070
09.04.2015

SOFIR S.F.S. d.o.o.
Ulica Dr. Jagodiča 7
2310 Slovenska Bistrica

ana.kroslin@sofir.si
22.
Peter
Lapornik
DIZI 005508.01.2013

PROR.I.S.K. d.o.o.
Erbežnikova ulica 2
1000 Ljubljana

peter@prorisk.si
23.Tana
Lipovž

DIZI 004908.11.2013PARS LIPOVŽ d.o.o.
Linhartova 64
1000 Ljubljana
pars@parsnet.si
24.Mag. Nataša
Lorber

DIZI 006609.04.2015
"SUN" GORNJA RADGONA d.o.o.
Vrtna 22
9250 Gornja Radgona
natasa.lorber@sun.si 
25.Uroš
Lovišček
DIZI 008115.01.2016COSINUS d.o.o.
Selo pri Vodicah 54
1217 Vodice
loviscek.uros@gmai.com

26.


Amalija
Lukner

DIZI 0004

16.12.2011

FIPOSOR d.o.o.
Kerenčičev trg 5a
2270 Ormož



info@fiposor.si

 

27.


Božena
Macarol

DIZI 0027
12.01.2012

MACAROL d.o.o.
Vransko 20
3305 Vransko

bozena@macarol.si

28.

Mag. Nuška
Martini

DIZI 0002

16.12.2011

ASIPAG Management AG

Industriestrasse 64

9443 Widnau, Švica



luka.nusa@gmail.com

 

29.Katarina
Mervar
DIZI 008415.01.2016OREKA d.o.o.
Na žago 39
8351 Straža pri Novem Mestu
katarina.mervar@oreka.si

30.

Tanja
Mezgec

DIZI 0033
12.01.2012

T&M TANJA MEZGEC s.p.
Neverke 2/C
6256 Košana

tm-prevozi@siol.net

31.

Mirjana
Mezgec
Ucin

DIZI 0034
12.01.2012

Mirjana Mezgec Ucin s.p.
Slivje 1/D
6242 Materija

mirjana.ucin@amis.net

32.


Petra
Mlakar

DIZI 0013

16.12.2011

MODRI NASVET d.o.o.
Brodarjev trg 6
1000 Ljubljana

petra.mlakar@modrinasvet.si

 

33.

Romana
Močnik
Žavbi

DIZI 003827.01.2012

AVTO-MOTO ZVEZA SLOVENIJA
Dunajska cesta 128
1000 Ljubljana

romana.mocnik@amzs.si

34.


Tanja
Nagode

DIZI 0036
12.01.2012

SCHWARZ PRINT d.o.o.
Koprska ulica 106D
1000 Ljubljana

finance@schwarz.si

35.


Janez
Najdič

DIZI 0015
12.01.2012

PROR.I.S.K. d.o.o.
Erbežnikova ulica 2
1000 Ljubljana

 janez@prorisk.si

36.


Darija
Ninković

DIZI 0030
12.01.2012

ANDAS d.o.o.
Gradnikova ulica 8
8250 Brežice

 andas@andas.si

37.

Barbara
Novak
Erjavec

DIZI 0020
12.01.2012


ERJAVEC IN PARTNER d.o.o.
Žavcerjeva ulica 17
1000 Ljubljana

 barbara@erjavecinpartner.si
38.

Dobrila
Pazlar
DIZI 0061 08.07.2013 OMIBIS d.o.o.
Bleiweisova 30
4000 Kranj
dobrila@omibis.si 
39.Romana
Petek
DIZI 008315.01.2016ZADRAVEC d.o.o.
Kamnica 50
1262 Dol pri Ljubljani
romana@zadravec.net
40.

Janja
Pirnat


DIZI 007309.04.2015AGARA d.o.o.
Cesta na Roglo 69a
3214 Zreče
agara@siol.net
41.Mag. Jožica
Planinšec Deržek
DIZI 007615.01.2016OBZORJE d.o.o.
Ljubljanska cesta 80
2310 Slovenska Bistrica
info@obzorje.si
42.
Petra
Pleterski

DIZI 005908.01.2013PETRA PLETERSKI s.p.
Prešernova 6
3320 Velenje

petra.pleterski@siol.net

43.

Mag. Darja

Prebil

DIZI 0039
27.01.2012

PREBIL CONSULTING d.o.o.
Milčetova pot 25
1000 Ljubljana

darja@prebil.eu
44.
Tina
Predovnik


DIZI 0043
27.01.2012

ZADRAVEC d.o.o.
Kamnica 50
1000 Ljubljana

tina@zadravec.si

45.


Slavica
Prelec

DIZI 0021
12.01.2012

EGIDA d.o.o.
Spodnje Pirniče 18d
1215 Medvode


egida@siol.net

46.

Mag. Tamara
Prezelj

DIZI 001216.12.2011HERMIONA d.o.o.
Tržaška cesta 78
1000 Ljubljana
tamara.prezelj@hermiona.si
47.

Mag. Robert
Pritržnik

DIZI 006411.06.2013TPA svetovanje d.o.o.
Leskoškova cesta 2
1000 Ljubljana
robert.pritrznik@tpa-group.si

48.


Mira
Roppa

DIZI 0035
12.01.2012

ALITER d.o.o.
Partizanska cesta 13a
2000 Maribor

mira.roppa@aliter.si

49.


Mag. Ivan
Simič

DIZI 0001

16.12.2011

SKUPINA SIMIČ & PARTNERJI d.o.o.
Parmova ulica 53
1000 Ljubljana

ivan.simic@simic-partnerji.si

50.

Mag. Nevenka
Simić
Mićunović

DIZI 0018
12.01.2012

SIMIČ & PARTNERJI d.o.o.
Parmova ulica 53
1000 Ljubljana

nevenka@simic-partnerji.si

51.

Erica
Slama

DIZI 0032
12.01.2012

ODNOS d.o.o.
Obala 114

6320 Portorož

erica@odnos.eu

52.


Jerneja
Škaper

DIZI 0026
12.01.2012

RAST KOČEVJE d.o.o.
Podjetniško naselje Kočevje 33
1330 Kočevje

jerneja.skaper@rast-kocevje.si
53.Katja
Škof
DIZI 008215.01.2016ZADRAVEC d.o.o.
Kamnica 50
1262 Dol pri Ljubljani
katja@zadravec.net
54.Katja
Špec
DIZI 008015.01.2016Konj 9
1270 Litija
katja.ekart@triera.net
55.Mag. Andreja
Terpotec
DIZI 007715.01.2016RSZ, Andreja Terpotec
Št. Jan pri Radljah 127
2360 Radlje
a.terpotec@siol.net
56.Adrijana
Trekman, mag.
DIZI 0068
09.04.2015DIDAS d.o.o.
Cesta na Brdo 70
1000 Ljubljana
a.trekman@gmail.si
57.Irena
Udovč
DIZI 006909.04.2015

PROJEKT VARNOST d.o.o.
Mašera Spasićeva 7
1000 Ljubljana

irena.udovc@projekt-varnost.si
58.
Urška
Uranič

DIZI 005413.12.2012URA-NIČ, Urška Uranič s.p.
Klanec 34a
1218 Komenda
ura.nic@siol.net
59.

Dunja
Verbajs

DIZI 004027.01.2012

DAVČNO SVETOVANJE VERBAJS d.o.o.
Partizanska pot 16a
1270 Litija

dunja.verbajs@siol.net
60.Ivanka
Zaharieva
DIZI 008515.01.2016SCONTO d.o.o.
Mlakarjeva ulica 76
4208 Šenčur
ivanka.zaharieva@sconto.si

61.


Alenka
Zaman

DIZI 0009

16.12.2011

ZAMAN d.o.o.
Ljubljanska cesta 34
8311 Kostanjevica na Krki

azaman@zaman.si

62.


Mag. Petra
Zavec

DIZI 004527.01.2012

ULTRA d.o.o.
Črtomirova ulica 11
2000 Maribor

petra.zavec@ultra-mb.si
63.Mojka BudihnaDIZI 0041
27.01.2012
NAVIM, MOJKA BUDIHNA s.p.
Vrtojba, Mednarodni prehod 1
5290 Šempeter pri Gorici
info@navim.si
64.Marija
Zupančič
DIZI 007515.01.2016ZU-MA d.o.o.
Prešernova 54
1235 Radomlje
marina.zupancic@zuma.si
65.Igor
Angelovski
DIZI 008704.04.2017

ODVETNIŠKA PISARNA KBP, o.p., d.o.o.

Trg republike 3,
1000 Ljubljana
igor.angelovski@kbp.si
66.Romana
Pust
DIZI 008804.04.2017GRAN NOVO MESTO d.o.o.
Ždinja vas 3/b,
8000 Novo mesto
gran@siol.net
67.Bernarda
Praznik
DIZI 008904.04.2017RAČUNOVODSKA HIŠA PRINA d.o.o. Levarjeva ulica 10,
1000 Ljubljana
bernarda@racunovodstvo-prina.si
68.Sabina
Kosterov
DIZI 009004.04.2017 APOLLO PLUS d.o.o.
Dunjaska cesta 106,
1000 Ljubljana
sabina@apolloplus.si
69.Mojca
Vincek
DIZI 009104.04.2017 KLEOS d.o.o.
Stegne 21c,
1000 Ljubljana
mojca@kleos.si
70.Anja
Mustar
DIZI 009204.04.2017 KLEOS d.o.o.
Stegne 21c,
1000 Ljubljana
mustar.anja@gmail.com
71.Mag. Barbara
Guzina
DIZI 009304.04.2017 GUZINA KAVŠEK d.o.o.
Tržaška cesta 118,
1000 Ljubljana
Barbara.guzina@gks.si
72.Nives
Zagorišek
DIZI 009404.04.2017 ZAMAN d.o.o.
Ljubljanska cesta 34,
8311 Kostanjevica na Krki
nives@zaman.si
73.Špela
Povše
DIZI 009504.04.2017 JUSTINOPOLIS d.o.o.
Vinjole 28,
6320 Portorož
spela@justinopolis.com



Izpis iz registra
Neaktivni davčni svetovalci z licenco


ŠT.

IME IN PRIIMEK

ŠTEVILKA

DATUM

ZAPOSLITEV

E-POŠTA

01.


Iris Andrejka
Bajt


DIZI 0037

07.02.2012

IRIDA d.o.o.
Melikova ulica 17
1000 Ljubljana



 irida.doo@gmail.com

02.

Matej
Bedjanic

DIZI 0024

07.02.2012

TROJNA d.o.o.
Gradiška 409
2201 Zg. Kungota

mateja.bedjanic@strojna.si

03.

Vida
Horvat

DIZI 0005

16.12.2011

SIMAM FRS d.o.o.
Osojnikova cesta 3
2250 Ptuj

vida@simam.si

04.

Dr. Boris
Kostanjevec

DIZI 0048

11.10.2012

Ob progi 12
2000 Maribor


boris.kostanjevec@uni-mb.si
 

05.Dušan
Lazar
DIZI 005208.01.2013NATON, kadrovska agencija d.o.o.
Petričeva 10
1000 Ljubljana
dusan@ds.si
06.

Tatjana
Oblak

DIZI 005808.01.2013

RAČUNOVODSKI SERVIS OBLAK,

TATJANA OBLAK s.p.
Beblerjeva ulica 8
5280 Idrija

tatjana.oblak@siol.net
07.Tea
Praprotnik
DIZI 004207.02.2012MAK PRAPROTNIK d.o.o.
Škofjeloska 20
4000 Kranj
tea.pra@yahoo.com
08.Dr. Klavdija
Snežič
DIZI 007405.09.2015SNEŽIČ DAVČNI INŽENIRING d.o.o.
Koroška cesta 221
2351 Kamnica
info@snezic.si
09.Rok
Snežič
DIZI 000810.12.2011SNEŽIČ DAVČNI INŽENIRING d.o.o.
Koroška cesta 221
2351 Kamnica
info@snezic.si
10.Mateja
Vidnar Stiplošek
DIZI 006308.01.2013POSLOVNO SVETOVANJE,
MATEJA VIDNAR STIPLOŠEK s.p.
Turnerjeva ulica 87
2313 Fram
mateja.vidnar@triera.net

 

11.

 

Štefan
Rola

DIZI 0067

09.04.2015

SVETOVANJE UPNIKOM d.o.o.
Cafova ulica 5
2000 Maribor


izim@triera.net

 

12.Darko
Vidovič
DIZI 005308.01.2013ALIN d.o.o.
Tovarniška cesta 10
2325 Kidričevo
darko@alin.si
13.Romana Kruhar PucDIZI 001115.01.2016UNICONSULT d.o.o.
Zvezna ulica 2B
1000 Ljubljana
romana.kruhar@siol.net
14.France
Pevec
DIZI 0062
08.01.2015FRANCE PEVEC s.p.
Žubina 39
8213 Veliki Gaber
france.pevec@siol.net
15.Mag. Anton
Potočnik
DIZI 0008
16.12.2011FMN d.o.o.
Pohorskega bataljona 45a
2314 Zgornja Polskava
tone.potocnik@triera.net
16.Marta
Avsec
DIZI 0056
08.01.2013SARTI, Marta Avsec s.p.
Kamniška ulica 25
1000 Ljubljana
marta.avsec@sarti.si
17.Božidar
Vidmar
DIZI 0029
12.01.2012
APOLLO PLUS d.o.o.
Dunajska cesta 106
1262 Dol pri Ljubljan
bozo@apolloplus.si
18.Jože
Pečnik
DIZI 007915.01.2016LAFARGE CEMENT d.o.o.
Kolodvorska cesta 5
1420 Trbovlje
joze.pecnik@gmail.com
20.Dr. Franc
Pernek
DIZI 001016.12.2011Ob progi 10
2000 Maribor
pernek@uni-mb.si
21.Martina
Marinko
DIZI 001412.01.2012Slovenćeva ulica 10
1000 Ljubljana
martinamarinko@gmail.com






Vse pravice pridržane © Davčno izobraževalni inštitut 2015